Субота, 04.05.2024, 12:58

Родниківська філія КЗ "Красносілківське НВО"

Користувачів: 0

Головна » 2016 » Серпень » 10 » Матеріали для проведення Першого уроку в 2016-2017 н.р
Матеріали для проведення Першого уроку в 2016-2017 н.р

Перший урок у новому навчальному році Міністерство освіти і науки пропонує освітянам присвятити відзначенню 25-ї річниці незалежності України. Про це йдеться у листі МОН «Про проведення 1 вересня 2016 року Першого уроку». Для учнів 1-4 класів пропонується така тема Першого уроку: «Це наше і це твоє». Матеріали до уроку, а саме - мультфільми, розроблено анімаційним розважально- пізнавальним телеканалом для сімей з дітьми дошкільного та шкільного віку ПЛЮСПЛЮС (http://plus-plus.tv/dyvys/programy/multserial/ce-nashe-i-ce-tvoye-ochima- ditey-651302.html). «Проект «Це наше і це твоє» - це яскраві та зрозумілі розповіді про геніальні винаходи, природні багатства, блискучі ідеї, що прославляють нашу країну на весь світ», - зазначають у МОН. Темою Першого уроку для учнів 5-11 класів у міністерстві пропонують визначити: «Від проголошення Незалежності до нової України». У Міносвіти зазначають, що під час проведення уроку загальноосвітні навчальні заклади, за бажанням, можуть взяти участь у Всеукраїнському учнівському конкурсі «Зміни до Конституції – нове обличчя місця, де ти живеш!». Конкурс проводиться під патронатом Президента України за участю Національної Ради реформ, Міністерства освіти i науки України та за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Ради Європи, Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO). Разом з тим, у Міністерстві освіти і науки наголосили, що вчитель може провести Перший урок і за власним сценарієм. Грицик Н.Г. "Україна - нашого народу дім" (заочна подорож для учнів 2 класу). Коряченко Л.В. "Щоб у серці жила Батьківщина: до 25-річчя Незалежності України" (3 клас). Лисенко О.М. "Я пишаюся тим, що я українець!" (урок з використанням інтерактивних методів для учнів 4 класу). Носач Т.А. "Я живу в Україні" (2-4 класи). Гайдай Л.М. "Моя найкраща в світі сторона, чарівна, неповторна Україно!" (інтегрований проект для учнів 5-го класу). Добровольська А.А "А давайте спробуємо жити так, щоб зірки дивилися на нас і посміхалися…" (усний журнал для учнів 6-7 класів). Гасаненко О.С. "Україно, земле моя!" (інтелектуальна кав’ярня для учнів 5-7 класів).Додатки: фізкультхвилинка; презентація. Малишко В.Г. "Україно! Ти - моя молитва…" (7 клас). Баранова С.Л., Калашник О.А. "Щоб у серці жила Батьківщина: до 25-річчя Незалежності України" (7-9 класи). Рибалка І.В. "Я люблю Україну" (5-9 класи). Дудич Г.В. "With Ukraine in your heart" (Level: intermediate) Гайда Л.А. "Мистецька премія Григорія Гусейнова «Глодоський скарб» - вагомий чинник у процесі формування позитивного іміджу нашого краю" (презентація) Перший урок у День знань Міносвіти рекомендує присвятити національно-патріотичному вихованню, а конкретну тему навчальні заклади мають визначити самостійно.

Переглядів: 360 | Додав: Ukrainka | Рейтинг: 0.0/0
«  Серпень 2016  »